Ana sayfa G Rüyada gözlük camının kırılması

Rüyada gözlük camının kırılması

1
0
PAYLAŞ

Rüyada gözlük camının kırılması

Rüyada gözlük camının kırılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gözlük camının kırılması gelir elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  gurur duyacağınız büyük bir iş yapacağınıza, ancak monoton ve yorucu bir yaşamınız olacağına işarettir.
# Olumsuz olarak  ailevi anlaşmazlığa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise başkalarını çekiştirmek suretiyle birinin hâlinden haberdar olacağınıza tâbir olunur.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya  bulunduğunuz bölgede yaşayan insanların İslama riayet etmediklerine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şansın açılması ve sıkıntıların sona ermesi anlamına tabir olunur.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 358 ( üçyüzellisekiz )
Rüyada gözlük camının kırılması Zehra KESGİN tarafından 30.12.2016 – 14:50 tarihinde Mersin / Tarsus şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Haramlardan korkan zahiddir. Şüpheliden korkan ise velidir.Abdülhakim Arvasi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here