Ana sayfa G Rüyada güneşe yakın olmak

Rüyada güneşe yakın olmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada güneşe yakın olmak

Rüyada güneşe yakın olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güneşe yakın olmak malınızın yarısının zayi olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  malınızın zorla elinizden alınacağına işarettir.
# Olumsuz olarak düşmanın size kötülük yapacağına yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise bir dönem geçici sıkıntılar yaşayacağına tâbir olunur.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde  çocuğunuzun hırsız olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güzel bir iş yapacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 144 ( yüzkırkdört )
Rüyada güneşe yakın olmak Umutcan KIZILTUĞ tarafından 04.12.2016 – 20:54 tarihinde İzmir / Balçova şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hayâ imandan bir şube’dir. Hayâsı olmayanın imanı da olmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here