Ana sayfa G Rüyada güneşin parçalanması

Rüyada güneşin parçalanması

1
0
PAYLAŞ

Rüyada güneşin parçalanması

Rüyada güneşin parçalanması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güneşin parçalanması  yediğiniz şıranın tatlılığına göre az veya çok mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  susması için birine para vereceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak  aile içinde anlaşmazlık çıkacağına ve bu işin sonunun yargıya varacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gizli hedeflerinize ulaşamayacağınıza delâlettir.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ;  içtiğiniz su miktarınca rahmet ve iyilik göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  hastalanacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 808 ( sekizyüzsekiz )
Rüyada güneşin parçalanması Nisa ÇINAROĞLU tarafından 21.04.2016 – 12:16 tarihinde Samsun / Asarcık şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanlar, babalarından çok annelerine benzerler.Hz. Ömer (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here