Ana sayfa H Rüyada ham hurma yemek

Rüyada ham hurma yemek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ham hurma yemek

Rüyada ham hurma yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ham hurma yemek korku ve şiddetten emin olmaya, kudret ve kuvvete, mal ve maişete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de  şansınızın iyi olacağına işarettir.
# Olumsuz olarak  bir facia atlatacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bulduğunuz şeyin soğukluk derecesi kadar yoksulluk göreceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya  kadınlar için her zamankinden daha iyi bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  her şeyden yararlanıp menfaat elde etmeye işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 9 ( dokuz )
Rüyada ham hurma yemek Öcal ALTAŞ tarafından 24.02.2016 – 07:47 tarihinde Kastamonu / Devrekani şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Muhammed Mervezi r.a. şöyle der:“Şeytan, işlediği şu beş şeyden dolayı bedbaht olmuştur:Günahını itiraf etmedi.İşlediği günaha pişman olmadı.Kendini kınamadı, ayıplamadı.Hemen tevbeye yönelmedi.Allah Teâlâ’nın rahmetinden ümidini kesti.Âdem a.s. ise şu beş özelliğinden dolayı saadet ehlinden oldu.Günahını itiraf etti.Yaptığı hatadan dolayı pişmanlık duydu.Nefsini kınayıp, ayıpladı.Vakit kaybetmeden hemen Allah Teâlâ’ya tevbe etti.Allah Teâlâ’nın rahmetinden ümidini kesmedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here