Ana sayfa H Rüyada hücrede olduğunu görmek

Rüyada hücrede olduğunu görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada hücrede olduğunu görmek

Rüyada hücrede olduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada hücrede olduğunu görmek evlatlarınız konusunda üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de malınızı evladınız için harcayacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak  aşk hayatınızda aldatılacağınıza ve umduğunuz şeyleri elde etme konusunda aceleci olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  batıl ilimler öğrenmeye veya yalan konuşmaya işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya bir zahidi alt edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bazı yakınlarınızın ölümünü görecek kadar ölümünüzün uzun olacağına işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 907 ( dokuzyüzyedi )
Rüyada hücrede olduğunu görmek Ayça DALKILIÇ tarafından 14.01.2016 – 07:57 tarihinde Konya / Kadınhanı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Akıl ve iman ikiz kardeştir. Allah (c.c) biri olmadan diğerini kabul etmez.Bir saat (kısa bir an) tefekkür, bir gece nafile ibadetten daha hayırlıdır.Biz sahabeleri görseydik deli derdik. Onlar bizi görseydi, müslüman demezlerdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here