Ana sayfa H Rüyada hükümet binası

Rüyada hükümet binası

1
0
PAYLAŞ

Rüyada hükümet binası

Rüyada hükümet binası

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada hükümet binası dinde salaha ve güzelliğe sağlam itikada ve imanda kuvvete delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de define bulacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak  birtakım insanlara güveneceğinize, ancak bu güvenin kötüye kullanılacağına ve bunun neticesinde sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  aşırı gurur veya tekebbürünüz yüzünden saygınlığınızın azalacağına işarettir.
# Ünlü alim Ebu Saidü l-Vaaz da demiştir ki; kişinin bir kimlik bölünmesi yaşayacağına yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ibadet eden insana, ilme, hayır ve menfaate delâlet eder.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 141 ( yüzkırkbir )
Rüyada hükümet binası Selim TÜRKOĞLU tarafından 20.08.2016 – 07:32 tarihinde Balıkesir / Sındırgı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. İsa a.s.’ın yanından bir domuz geçmişti. Hz. İsa a.s.; selametle geç, deyince yanındakiler; domuz hakkında böyle mi dersin? dediler. Bunun üzerine Hz. İsa a.s., “Dilimi kötü söze alıştırmak istemedim,” demiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here