Ana sayfa H Rüyada hurma koymak

Rüyada hurma koymak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada hurma koymak

Rüyada hurma koymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada hurma koymak hizmetçinizin fesatlıkla itham edileceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuklarınızın gezginci olacaklarına işarettir.
# Olumsuz olarak kadınlar için geçici arkadaşlık, erkekler içinse huzursuzluğa delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir kadın yüzünden sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El İdrisi görülen rüya Allaha tevekkül edip dünyevi sıkıntılardan kurtulacağınıza, çeşitli nimetler elde edeceğinize ve dünyevi afetlerden güvende olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için söz sahibi birinden mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 44 ( kırkdört )
Rüyada hurma koymak Yalçın TOKGÖZ tarafından 27.05.2016 – 14:49 tarihinde Isparta / Keçiborlu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

"Söyler misiniz, kaç çeşit dost var?" şeklindeki soruya Şair Baki şu cevabı vermiş: "Üç çeşit dost vardır: Bir dost vardır; gıda gibidir. Sen onu her zaman ararsın. Bir dost vardır; ilaç gibidir. Lazım olduğunda ararsın. Bir dost daha vardır ki; hastalık gibidir. O seni arar."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here