Ana sayfa H Rüyada hurma reçeli yemek

Rüyada hurma reçeli yemek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada hurma reçeli yemek

Rüyada hurma reçeli yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada hurma reçeli yemek güzel bir bayanla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de liderlikten azledileceğinize veya ebeveyninizden ayrılacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak bazı kavgaların başınızdan geçeceğine işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir münafığı evinizde ağırlayacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Zühr yorumunda dini inancı eksik, şefkatten yoksun ve kimseyle anlaşamayan kadına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için adabıyla namaz kılmaya işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 58 ( ellisekiz )
Rüyada hurma reçeli yemek Oğulcan ÇANGA tarafından 15.10.2016 – 20:44 tarihinde İstanbul / Sarıyer şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3669 – Hz. Bilal radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm mestleri ve örtüsü üzerine meshetti."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here