Ana sayfa H Rüyada hz alinin adını duymak

Rüyada hz alinin adını duymak

4
0
PAYLAŞ

Rüyada hz alinin adını duymak

Rüyada hz alinin adını duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada hz alinin adını duymak öğreneceğiniz ilim ve hikmeti gizli tutacağınıza veya ezberlediğiniz Kuranı unutacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hiç beklemediğiniz güzel bir fırsat yakalayacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak dost ve kardeşler tarafından terk ile tabire işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  alçak kimselerden gelir sağlayacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Musa Câbir bin Hayyan tabirinde zarar göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için geçiminiz konusunda endişe edeceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 857 ( sekizyüzelliyedi )
Rüyada hz alinin adını duymak Onat YÖRÜTEN tarafından 12.08.2016 – 19:05 tarihinde Trabzon / Akçaabat şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah katında kul, insanlar arasında makbul olmak istersen haddini bil.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here