Ana sayfa I Rüyada ılıcada yüzmek

Rüyada ılıcada yüzmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ılıcada yüzmek

Rüyada ılıcada yüzmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ılıcada yüzmek büyük ve düzenbaz bir düşmana işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizin ve durumunuzun daha iyi olacağına ve uğraştığınız işten hayır göreceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir sorun yaşayacağınıza ve üzüleceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda bir kadınla evleneceğinize, ondan hayır göreceğinize ve dindar bir evlat sahibi olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için namaza, tehlil ve teşbihe, borcu ödemeye, hastalıktan beri olmaya alâmettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 828 ( sekizyüzyirmisekiz )
Rüyada ılıcada yüzmek Uluğ BERK tarafından 06.09.2016 – 11:25 tarihinde Burdur / Ağlasun şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gözü dünyada olan Müslüman, yürüdüğü din yolunda şeytanın ve nefsinin çelmeleriyle sık sık sendeleyip yere düşer.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here