Ana sayfa I Rüyada ılık su ile banyo yapmak

Rüyada ılık su ile banyo yapmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ılık su ile banyo yapmak

Rüyada ılık su ile banyo yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ılık su ile banyo yapmak  söz sahibi birinden bir haber işiteceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kazançlı bir döneme girildiğine yorumlanır.
# Olumsuz olarak  bir facia atlatacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bölgede yaşayan söz sahibi birinin öleceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Kirmani de demiştir ki; görülen rüya ; üç veçhe ile tabir olunur: a) Cehalet , b) Kibir , c) Günah… Bazı kere de bu rüya , günahla beraber naz etmeye delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mevki ve işleri yükseltmek yolunda gayrete şeklinde yorulur.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 907 ( dokuzyüzyedi )
Rüyada ılık su ile banyo yapmak Umar İMAMOĞLU tarafından 26.10.2016 – 06:53 tarihinde İzmir / Karşıyaka şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3565 – Nesâi'nin bir diğer rivâyeti şöyledir: "… Başını meshetti.'' Şû'be, bir defasında alnından başının gerisine kadar (eliyle) işâret etti. Sonra dedi ki: "Ellerini tekrar geri getirip getirmediğini bilmiyorum.''Nesâi, Tahâret 76, (1, 68-69).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here