Ana sayfa İ Rüyada iş arkadaşını ölmüş görmek

Rüyada iş arkadaşını ölmüş görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada iş arkadaşını ölmüş görmek

Rüyada iş arkadaşını ölmüş görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada iş arkadaşını ölmüş görmek  üzüntülerden kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  mezkûr kişilerden birinin makamının yüceleceğine ve iyilik göreceğine işarettir.
# Olumsuz olarak  birtakım olumsuzluklar yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çok hilebaz ve sert konuşan adama işarettir.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde  eşinizin vefat edeceğine veya malınızın telef olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük bir makama erişmeye delalet eder.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 823 ( sekizyüzyirmiüç )
Rüyada iş arkadaşını ölmüş görmek Ceren SAATÇİLER tarafından 13.08.2016 – 09:49 tarihinde Antalya / Gazipaşa şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Uzun emel sahibi olmak ve her şeyi sonraya bırakmak, perişanlık ve düşüncesizliktir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here