Ana sayfa İ Rüyada ishak paşa sarayını görmek

Rüyada ishak paşa sarayını görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ishak paşa sarayını görmek

Rüyada ishak paşa sarayını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ishak paşa sarayını görmek  elinizden çıkan dinarlar kadar ilim elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  malınızı kaybedeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak kötü haber ve üzüntüye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  akrabalarınızla bir sorun yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn el-Fakih el-Hamadani yorumunda  mal elde edeceğinize ve muradınıza ereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi şekilde methedilmeye ve güzel isme işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 208 ( ikiyüzsekiz )
Rüyada ishak paşa sarayını görmek Evren USTA tarafından 20.12.2016 – 19:53 tarihinde Isparta / Isparta şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Oruç ibadeti, aslında günde birkaç öğün yemek yiyen müsrif insanoğlunu uyaran çok yediğini hatırlatan ilahi bir mesajdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here