Ana sayfa İ Rüyada isim söylemek

Rüyada isim söylemek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada isim söylemek

Rüyada isim söylemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada isim söylemek kargaşayla sonuçlanacak bir işe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de emanete hıyanet edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak  aynı yıl içinde sıkıntıya düşeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  başkalarının dedikodularının kurbanı olacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde kötü işlerde öne geçmek ise, her iki dünyada da hüsrana delalet eder Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zevcenin dindar, ibadet ehli, itaatkâr ve namusunu koruyan bir hanım olmasına delâlet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 18 ( onsekiz )
Rüyada isim söylemek İlyas CÜCE tarafından 02.04.2016 – 02:41 tarihinde Bolu / Dörtdivan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Müslüman, insanların elinden ve dilinden emin olduğu kimsedir.Tirmizî, Îmân, 12; Nesâî, Îmân, 8.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here