Ana sayfa İ Rüyada isim yazdırmak

Rüyada isim yazdırmak

3
0
PAYLAŞ

Rüyada isim yazdırmak

Rüyada isim yazdırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada isim yazdırmak  mutlu bir aile yaşantınız olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  o yıl içinde elinize bir mal geçeceğine işarettir.
# Olumsuz olarak yakınlarından birinin ecelinin yaklaştığına veya fena bir habere tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise kendisinden istifade edilmeyen hastalıklı bir adama işarettir.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için faydası herkese dokunan doktora şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için salih, temiz ve dindar kişiye işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 428 ( dörtyüzyirmisekiz )
Rüyada isim yazdırmak Ceyhan ÜRKMEZTÜRK tarafından 08.02.2016 – 14:25 tarihinde Trabzon / Vakfıkebir şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ’dan râzı olandan, Allah-ü Teâlâ da razıdır. Kazaya rıza, evliyanın şanındandır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here