Ana sayfa I Rüyada ısırgan otuna basmak

Rüyada ısırgan otuna basmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ısırgan otuna basmak

Rüyada ısırgan otuna basmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ısırgan otuna basmak ganimet elde etmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  doğru olmayan bir yolla elde edilmiş nimet bulacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak haram yiyeceğinize şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise sıkıntılı bir döneme gireceğinizi haber verir.
# Ünlü düşünür Ferîdüddin Attâr tabirinde  varlığınızla kendilerini rahat ve huzurlu hissedecek birçok dostunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  inancınızın doğru olduğuna işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 281 ( ikiyüzseksenbir )
Rüyada ısırgan otuna basmak Hazal UZUNIRMAK tarafından 11.09.2016 – 03:29 tarihinde Bitlis / Güroymak şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4548 – Şakik'in bir rivayetine göre Şeybe İbnu Osman şöyle anlatmıştır:"Hz. Ömer radıyallahu anh Kâ'be'ye girdi. Orada bulunan emvali görünce:"Kâ'be'nin malını taksim etmedikçe çıkmayacağım" dedi. Ben de: "Sen bunu yapamazsın" dedim. O: "Hayır, yaparım!" dedi. Ben tekrar: "Sen onu yapamazsın!" dedim. O: "Niye?" diye sordu. Ben de: "Çünkü onun yerini Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm da, Hz. Ebu Bekir de gördü. Onlar mala senden daha fazla muhtaç idiler. Buna rağmen o malı çıkarmadılar" dedim. Bunun üzerine kalkıp çıkıp gitti."Buhari, İ'tisam 2, Hacc 48; Ebu Dâvud, Menasik 96, (2031).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here