Ana sayfa I Rüyada ıslak mendil görmek

Rüyada ıslak mendil görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ıslak mendil görmek

Rüyada ıslak mendil görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ıslak mendil görmek  vefasızlık göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  haram yiyen kişilerin arasında kalacağınıza ve onlardan zarar göreceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak  akrabalarınızdan ayrılacağınıza, bedensel olarak zayıflayacağınıza ve gurbette öleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü, keder, gam, gussa ve hastalığa delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için akrabalarınızla sorun yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 731 ( yediyüzotuzbir )
Rüyada ıslak mendil görmek Fatma ERKİ tarafından 08.12.2016 – 08:12 tarihinde Mersin / Toroslar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Meşhur Bağdat vâizi İbn Semmâk, ölümü anında şöyle demiştir. “Allah’ım, sen bilirsin, ben sana karşı suç işledimse de, itaat edenleri candan severim, benim bu sevgimi, sana kulluk ve yakınlık olarak kabul eyle.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here