Ana sayfa I Rüyada ıslak toprak kazmak

Rüyada ıslak toprak kazmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ıslak toprak kazmak

Rüyada ıslak toprak kazmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ıslak toprak kazmak hayatının sonuna kadar para derdi çekmemek demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de  içtiğiniz süt kadar mal konusunda üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak eldeki servetin zayi olmasına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise akrabanız ya da iyi arkadaşlarınızla aranızda tartışmalar yaşayacağınıza ve kötü haberler alacağınıza yorumlanır.
# Ünlü filozof Zehebî yorumunda  iffetli ve saliha bir kadınla evleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  saygın bir kimsenin yardımıyla genişliğe çıkacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 805 ( sekizyüzbeş )
Rüyada ıslak toprak kazmak Işık AĞNAR tarafından 26.12.2016 – 09:29 tarihinde Kastamonu / Seydiler şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ömür bu kadar kısa iken amelleri kısaltıp ta emelleri uzatma.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here