Ana sayfa İ Rüyada islam yazısı görmek

Rüyada islam yazısı görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada islam yazısı görmek

Rüyada islam yazısı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada islam yazısı görmek  üzüntülüyseniz üzüntünüzden, borçluysanız borcunuzdan kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sevinçli bir habere, sürür ve feraha delâlet eder.
# Olumsuz olarak  birtakım insanların size karşı kötü amaçları olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü ve pis işlere delâlet eder.
# Ünlü düşünür Ferganî tabirinde  bir şiddete maruz kalacağınıza ve bu yüzden dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için neşeli varlıklı bir kadına tabir olunur.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 10 ( on )
Rüyada islam yazısı görmek Serhan ERİN tarafından 09.01.2016 – 11:50 tarihinde Tekirdağ / Çorlu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Büyük veli Ebu Osman Mağribi tövbe edip tasavvuf yoluna girme sebebini şöyle anlatır:“Bir atım ve köpeğim vardı. Her gün avlanmak için Cezayir şehrine giderdim. Bir de ahşap bir kabım vardı, onunla da süt içerdim. Yine bir gün bu kapla süt içecekken köpeğim havlayarak üzerime geldi, sütü içmeme engel oldu. Sürekli havlıyordu. Tekrar içmek istediğimde yine engel oldu. Üçüncü defa denediğimde yine mani oldu ve sütü kendi içti. Az sonra hayvan şişmeye başladı ve çok geçmeden öldü.Sonradan, o sütten bir yılanın içtiğini gördüğü için köpeğimin bana mani olduğunu, benim için kendisini feda ettiğini anladım. Bir köpeğin bile sahibine böyle sadakat göstermesi beni sarstı. Yüzümü sahibime dönmem gerektiğini anladım, tövbe edip tasavvuf yoluna girdim.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here