Ana sayfa I Rüyada ıslanmış adam görmek

Rüyada ıslanmış adam görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ıslanmış adam görmek

Rüyada ıslanmış adam görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ıslanmış adam görmek kadınlara düşkün olduğunuza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  yabancı birinin size hile yapacağına işarettir.
# Olumsuz olarak işinizde haram mal elde edeceğinize tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise dünyanın insana yönelmesine delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; dört şekilde tabir olunur: a) Tevbe , b) Afiyet , c) Güçlükten kurtuluş , d) Korkudan emin olmak.. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  sır perdenizin aralanacağına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 774 ( yediyüzyetmişdört )
Rüyada ıslanmış adam görmek İklim ÇELİK tarafından 30.04.2016 – 06:08 tarihinde Fransa / Nîmes şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6787 – Zinba Ebu Ravh radıyallahu anh'ın anlattığına göre: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ın yanına gelmişti. Aleyhissalatu vesselam, onun kölesini hadımlaştırdığını öğrenince, köleyi müsle işkence sebebiyle âzâd etti."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here