Ana sayfa I Rüyada ıslanmış kedi görmek

Rüyada ıslanmış kedi görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada ıslanmış kedi görmek

Rüyada ıslanmış kedi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ıslanmış kedi görmek  sıkıntıdaysanız rahatlığa kavuşacağınıza, hastaysanız şifa bulacağınıza, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine ve yolculuktaysanız memleketinize çabuk döneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  birinin oyununa geleceğinize ve bu sorunla uğraşmak zorunda kalacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak  birtakım sırlarınızın ortaya çıkacağına veya malınızın telef olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bazı sorun ve sahtekarlıkla karşı karşıya kalacaksınız demektir delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Belâzürî rüyayı gören kişi için hayır ve menfaate, feyz ü berekete delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için aziz ve muzaffer olmaya işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 784 ( yediyüzseksendört )
Rüyada ıslanmış kedi görmek Çakır ÖVÜL tarafından 25.09.2016 – 10:27 tarihinde Samsun / Bafra şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyanın geçici zevklerine mi yoksa ahiretteki ebedi bir saadete mi talibiz?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here