Ana sayfa I Rüyada ıslanmış nohut görmek

Rüyada ıslanmış nohut görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada ıslanmış nohut görmek

Rüyada ıslanmış nohut görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ıslanmış nohut görmek  birileri tarafından imtihan edileceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de akraba ve dostlarla bir arada olmaya işarettir.
# Olumsuz olarak bu rüyayı nerede görmüşseniz (evinizde veya başka bir yerde), orada musibet olacağına ve büyük-küçük herkesin orayı ziyaret edeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise etrafınızda olan olaylar moralinizin bozulmasına neden olacak demektir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Sad görülen rüya mal elde edeceğinize veya evleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ziynet, fazlası ise üzüntü ve sıkıntı demektir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 56 ( ellialtı )
Rüyada ıslanmış nohut görmek Ledün SELCUK tarafından 30.07.2016 – 06:22 tarihinde Almanya / Wiesbaden şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın sürece, cahilsin demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here