Ana sayfa I Rüyada ıslanmış pirinç görmek

Rüyada ıslanmış pirinç görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada ıslanmış pirinç görmek

Rüyada ıslanmış pirinç görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ıslanmış pirinç görmek ilim sahibi ve dindar biriyseniz, insanlara hayrınızın dokunacağına, değilseniz, hizmetçi istihdam edeceğinize ve mücevherlerin değeri kadar mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir dost veya akrabadan yana menfaat göreceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak çevrenizdeki size zararı dokunacak insanlarla çevrili olduğuna yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise o mahalde bir zenginin vefatına ve oradan çıkacak sadakaya alâmettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Sina tabirinde  ilim, hikmet ve bilgi elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüleceğinize ve hakaret işiteceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 393 ( üçyüzdoksanüç )
Rüyada ıslanmış pirinç görmek Mehtap SEYMEN tarafından 23.07.2016 – 18:46 tarihinde Konya / Selçuklu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir kimse, kusur, günah işlediği zaman utanmıyorsa, yaşlandığı zaman pişmanlık duyup kötü işlerinden vazgeçmezse ve tenha bir yerde olduğu zaman Allah-ü Teâlâ’dan korkmazsa, onda hayır yoktur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here