Ana sayfa I Rüyada ıslanmış yorgan görmek

Rüyada ıslanmış yorgan görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada ıslanmış yorgan görmek

Rüyada ıslanmış yorgan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ıslanmış yorgan görmek  davet ettiğiniz kimseyi gerçek hayatta kötülüğe çağıracağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de esirseniz veya hapisteyseniz serbest bırakılacağınıza, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine ve Müslüman değilseniz Müslüman olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak  birtakım sorunlarla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise etrafınızda ikiyüzlü insanların olduğunu bildirir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için  gördüğünüz yumurta miktarınca çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  ev işleri konusunda endişe edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 458 ( dörtyüzellisekiz )
Rüyada ıslanmış yorgan görmek Kübra EVRENOS tarafından 06.06.2016 – 04:16 tarihinde Ardahan / Göle şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Uzlete çekilen kimse, eğer Hak Teâlâ’yı Peygamber s.a.v.’i ve ashâbını kendisine dost ve yoldaş edinmiş değilse, uzleti tamamen boşa gider.Mâlik bin Dinar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here