Ana sayfa I Rüyada ıspanak ayıklamak

Rüyada ıspanak ayıklamak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ıspanak ayıklamak

Rüyada ıspanak ayıklamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ıspanak ayıklamak  kardeşlerinizi veya çocuklarınızı dinin yasakladığı şekilde süsleyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  kadınlara yönelik bir ticaret neticesinde mal elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak etrafınızda işinizdeki başarıları kıskanan insanların bulunduğunu işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise  bölgede yaşayan söz sahibi birini zarar göreceğine işarettir.
# Ünlü filozof İbn Nefis yorumunda  evin hanımefendisinin veya hizmetçinizin sıkıntı yaşayacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntüden kurtulacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 177 ( yüzyetmişyedi )
Rüyada ıspanak ayıklamak Pelinsu KUNDAKÇI tarafından 20.02.2016 – 15:35 tarihinde Erzurum / Palandöken şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

984 – Ebu Eyyub radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalàtu vesselâm'ı dinledim şöyle demişti:"Size birçok memleketlerin fethi müyesser kılınacak. Oralarda komşu küffarla cihad için toplanmış askeri birlikler göreceksiniz. Size bu birliklerle sefere çıkmak vazifesi verilecek. Bazılarınız onlarla hasbi olarak sefere çıkmak istemeyerek, adamlarının arasından sıvışıp gazveye ücretsiz katılmamanın yollarını arayacak. Arkadan da kendileriyle anlaşacak kabileler araştırıp, onlara: "Falanca orduya size bedel katılmam için beni ücretle tutacak yok mu, falanca orduya size bedel katılmam için beni ücretle tutacak yok mu?" diyecek. Bilesiniz, hasbeten gazveye gitmekten kaçan bu adam bir ücretlidir, son damlasına kadar kanını akıtsa da gazi değildir, şehit sayılmaz, uhrevî ücretten mahrumdur."Ebu Dâvud, Cihâd 30, (2525).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here