Ana sayfa I Rüyada ıspanaklı pasta yemek

Rüyada ıspanaklı pasta yemek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada ıspanaklı pasta yemek

Rüyada ıspanaklı pasta yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ıspanaklı pasta yemek bir kız çocuğunuz olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  iyi bir kimseden helal rızk talep edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak rüya sahibinden dünyanın yüz çevirmesine ve bunun neticesi sıkıntıya düşmeye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise  aile içinde anlaşmazlık çıkacağına ve bu işin sonunun yargıya varacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya neşe ve süruruna tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyiliğe, bunun aksi ise şerre işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 366 ( üçyüzaltmışaltı )
Rüyada ıspanaklı pasta yemek Bicem PAKDİL tarafından 17.12.2016 – 16:15 tarihinde Zonguldak / Kozlu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

966 – Ebu Hüreyre radıyalahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Müslüman erkeklerden kim, Allah yolunda, ilâ-yı kelimetullah için, devenin iki sağımı arasında geçen müddet kadar savaşacak olsa cennet kendisine vacib olur."Tirmizî, Fedâilu'l-Cihâd 21, (1657); Ebu Dâvud, Cihâd 42, (2541); Nesâî,Cihâd 25, (6, 26); İbnu Mace, Cihâd 15, (2792).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here