Ana sayfa I Rüyada ıstakoz görmek

Rüyada ıstakoz görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ıstakoz görmek

Rüyada ıstakoz görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ıstakoz görmek çıkarlarınızı koruyacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de arzu ettiğiniz bütün şeylerin gerçekleşeceğine, üzüntüden kurtulacağınıza ve rızkınızın bollaşacağına işarettir.
# Olumsuz olarak çetinlik ve meşakkate işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yapacağı herhangi bir iş için verilecek zamana delâlet eder.
# Ünlü düşünür Muvaffak tabirinde zevcesinden gelecek mal ve mülke delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bahtınızın açık olacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 51 ( ellibir )
Rüyada ıstakoz görmek Ergun BAĞIŞ tarafından 01.07.2016 – 20:29 tarihinde İstanbul / Adalar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7108 – Hâzım İbnu Harmele radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'a uğramıştım. Bana: "Ey Hâzım! Lâ havle velâ kuvvete illa billah" de! Çünkü bu cümle cennet hazinelerinden biridir" buyurdular.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here