Ana sayfa İ Rüyada işten atılmak

Rüyada işten atılmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada işten atılmak

Rüyada işten atılmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada işten atılmak insanlara bağışta bulunacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de tövbe edeceğinize ve Allah tarafından tövbenizin kabul edileceğine işarettir.
# Olumsuz olarak  bölgede savaş çıkacağına ve kan döküleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir işe kalkışacağınıza, ama başarılı olamayacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için  ailenizle bir sorun yaşayacağınıza ve daha sonra bu sorunların ortadan kalkacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gelir elde edeceğinize ve yeni elbiseler giyeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 906 ( dokuzyüzaltı )
Rüyada işten atılmak Uluğ SAYIL tarafından 10.11.2016 – 06:00 tarihinde Erzurum / Olur şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teala'dan gelen belâ, bahşiştir. Bahşişi kabul etmemek hatadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here