Ana sayfa İ Rüyada iyilik yaptığını görmek

Rüyada iyilik yaptığını görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada iyilik yaptığını görmek

Rüyada iyilik yaptığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada iyilik yaptığını görmek  içtiğiniz su miktarınca rahmet ve iyilik göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  hem anne, hem baba tarafından akrabalara işarettir.
# Olumsuz olarak halk arasında küçük düşürüleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  ailenizin nafakasını kısacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Zekeriyya ibn Mahmud el-Kazvinî tabirinde alınacak bazı kararlar rüya sahibini geriye götürse de ilerleyen dönemlerde bu kararlar daha iyi bir sıçrama yapabilme imkanı yaratacak demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  dindar ve güvenilir bir kadına işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 258 ( ikiyüzellisekiz )
Rüyada iyilik yaptığını görmek Umur TÜRKOĞLU tarafından 21.05.2016 – 15:06 tarihinde Osmaniye / Düziçi şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Çok konuşana ve boş konuşana; “çok uzatma kıymetli vaktimizi harcıyorsun” demeli.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here