Ana sayfa I Rüyada ızgara köfte yemek

Rüyada ızgara köfte yemek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada ızgara köfte yemek

Rüyada ızgara köfte yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ızgara köfte yemek  herhangi bir konuda töhmet altında kalacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  ailesine karşı cömert olan kimseye işarettir.
# Olumsuz olarak yakınınızdaki kişilerden bir kötülük göreceğinize şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise  bulunduğunuz bölgede fitne ve fesat çıkacağına işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Yunus yorumunda  zarara uğramayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için cömert, kerim ve iyilik sahibi bir adama, ayrıca külfetsiz meydana gelen bir mal ile de tâbir olunur.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 37 ( otuzyedi )
Rüyada ızgara köfte yemek Hüseyin KOŞKULU tarafından 09.09.2016 – 01:54 tarihinde Karaman / Kazımkarabekir şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3653 – Esma Bintu Ebi Bekr radıyallahu anhümâ, küsuf namazıyla ilgili rivayetinde der ki: "…Ben de Resulullah'a uyarak namaza durdum. Namazı öylesine uzattı ki üzerime baygınlık geldi. Başımın üzerine su dökmeye başladım."Urve rahimehullah der ki: "Abdest almadı.''Buhari, Vudü 37 İlm 24, Küsuf, 10, 11, Sehv 9, Itk 3, İ'tisam 2; Müslim, Küsuf 11, (905).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here