Ana sayfa İ Rüyada izmite gitmek

Rüyada izmite gitmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada izmite gitmek

Rüyada izmite gitmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada izmite gitmek insanın zevcesi tarafında çekeceği sıkıntı ve üzüntülere delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de  kadınlara yönelik bir ticaret neticesinde mal elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak önemli bir hastalık geçirmeye tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise  aynı yıl içinde sıkıntıya düşeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya  ileride fakir duruma düşmemek için malınızı saklayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güzel ve duygusal bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 523 ( beşyüzyirmiüç )
Rüyada izmite gitmek Tuna KÖKCÜ tarafından 11.03.2016 – 06:18 tarihinde Erzurum / Karayazı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Büyükler buyurmuşlardır ki: “Bir kimse ile oturduğun zaman kalbinde bir genişleme hâsıl oluyorsa, o kimse Allah’a yakındır. Kalbinde bir sıkışma, içinde bir kasvet hissediyorsan, o adam Allah’a yakın olmayan ya asi ya günahkâr biridir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here