Ana sayfa J Rüyada jandarmanın eve gelmesi

Rüyada jandarmanın eve gelmesi

2
1
PAYLAŞ

Rüyada jandarmanın eve gelmesi

Rüyada jandarmanın eve gelmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada jandarmanın eve gelmesi gam ve kederden halâs olmağa delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de  sağlığınızın iyi olmadığına işarettir.
# Olumsuz olarak yapacağınız bir iş neticesinde çaresiz kalacağınıza ve perişan olacağınıza, cimri ve zengin olan, ama kimseye hayrı dokunmayan kişiye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise  bulunduğunuz bölgede fitne çıkacağına, bir sıkıntı yaşayacağınıza ve Allahın gazabına uğramamak için tövbe etmeniz gerektiğine işarettir.
# Ünlü alim İbn Ebî Useybia rüyayı gören kişi için yakında sevindirici bir haber alacağınıza delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanlar arasında saygınlığınızın artacağına işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 452 ( dörtyüzelliiki )
Rüyada jandarmanın eve gelmesi Özlem SAYIL tarafından 21.12.2016 – 01:39 tarihinde Balıkesir / Kepsut şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cehennemin en pis kokan yeri, zina yapanların bulunduğu kısımdır.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here