Ana sayfa J Rüyada jandarmanın evi araması

Rüyada jandarmanın evi araması

2
0
PAYLAŞ

Rüyada jandarmanın evi araması

Rüyada jandarmanın evi araması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada jandarmanın evi araması  nefsinizle mücadele edeceğinize ve doğru yolu seçeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  biriyle ortak olacağınıza veya evleneceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak üzüntü, keder ve sıkıntıya düşmeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sıkıntı yaşayacağınıza yorumlanır.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda  birinin zarar etmesine neden olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  hoş olmayan bir durumla karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 481 ( dörtyüzseksenbir )
Rüyada jandarmanın evi araması Barbaros PEHLEVAN tarafından 01.09.2016 – 08:18 tarihinde Artvin / Ardanuç şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya, mü’minin çile çektiği zindanı kâfirin ise sefa sürdüğü sarayıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here