Ana sayfa J Rüyada jandarmanın evi basması

Rüyada jandarmanın evi basması

3
0
PAYLAŞ

Rüyada jandarmanın evi basması

Rüyada jandarmanın evi basması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada jandarmanın evi basması güzel bir yardıma, şiddet ve korkudan emin olmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de üstünlük ve öncülük anlamına gelir.
# Olumsuz olarak üzüntü, şiddet ve meşakkate delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise birinin yılışıklığı yüzünden başınızın sıkıntıya düşeceğine tâbir olunur.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Sad görülen rüya  musibete uğrayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  maddi gelir elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 904 ( dokuzyüzdört )
Rüyada jandarmanın evi basması Cumhur KIRGIZ tarafından 02.06.2016 – 00:55 tarihinde Hakkari / Yüksekova şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Eğer inandığınız gibi yaşamıyorsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız!Hz. Ömer r.a

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here