Ana sayfa J Rüyada japon erkek görmek

Rüyada japon erkek görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada japon erkek görmek

Rüyada japon erkek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada japon erkek görmek  ibadet ve itaat ehli biri olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  kötü huylu, hırsız ve hain bir kadınla evlenmek istediğinize işarettir.
# Olumsuz olarak  bölgede yaşayan söz sahibi birinin öleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sağlığınızın bozulacağına ve tartışmalar yaşayacağınıza yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için  arzu ettiğiniz şeyleri zahmetle elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmandan kurtulmaya ve vaadini yerine getirmeye delalet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 18 ( onsekiz )
Rüyada japon erkek görmek Ataalp DİRİ tarafından 02.04.2016 – 02:41 tarihinde Kocaeli / Kartepe şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5109 – Ebu'd-Derda radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Cehennem ehline açlık musallat edilir. Bu, içinde bulundukları azaba eşit dereceye ulaşır. Açlığa karşı yardım talep ederler. Onlara besleyici olmayan ve açlığı gidermeyen darî' (denen dikenli bir ot) verilir. Tekrar yiyecek isterler, bu sefer de boğazda tıkanıp kalan bir yiyecekle imdat edilir. Bu da boğazlarında takılır kalır, ne ileri geçer, ne de geri gelir. Derken, dünyada iken, bu durumda, bir içecekle takılan lokmaları kaydırdıklarını hatırlarlar ve bir içecek talep ederler. Kendilerine demir kancalar bulunan kaplarda kaynar sular verilir. Bu kaplar, yüzlerine yaklaştırılınca, yüzlerini dağlayıp atar. Su karınlarına girince, içerilerini param parça eder. Bu sefer de:"Cehennemin bekçilerini çağırın, ola ki azabımızı biraz hafifletir!" derler. Onları çağırırlar. Onlar gelince:"Size peygamberleriniz bu halleri açıklayan haberleri getirmemiş miydi?" derler. Onlar:"Evet getirmişti, ama dinlemedik" derler. Bunun üzerine, bekçiler:"Siz isteyin durun! Kâfirlerin istekleri burada boşadır!" derler" (Gâfir 50). Cehennemlikler bekçilerden ümidi kesince:"Cehenneme müvekkel melek Mâlik'i çağırın!" derler. (Mâlik gelince):"Ey Mâlik, söyle de Rabbin bizim hakkımızda ölüme hükmetsin!" derler. Mâlik de onlara:"Hayır! Siz burada canlı olarak ebedi kalıcılarsınız!" diye cevap verecek" (Zuhruf 77).Hadisin ravilerinden A'meş rahimehullah der ki: "Bana bildirildi ki, cehennemliklerin Mâlik'e yalvarmaları ile Mâlik'in onlara verdiği cevap arasında bin yıllık zaman geçecektir. Cehennemlikler, bu sefer aralarında:"Rabbinize dua edin, sizin için O'ndan daha hayırlı kimse yok!" diyecekler ve elbirlik şöyle yakaracaklar:"Ey Rabbimiz, bedbahtlığımız bize galebe çalmıştı, biz gerçekten sapıtmış kimselerdik. Ey Rabbimiz bizi bundan çıkar. Eğer yine küfre dönersek artık hiç şüphesiz ki zâlimlerden oluruz" (Mü'minûn 106-107). Rab Teâlâ, onlara: "Cehennemin içine yıkılıp gidin! Bana bir şey söylemeyin!" diyecek" (Mü'minûn 108).Resûlullah devamla dedi ki: "Bu cevap üzerine, cehennem ehli her çeşit hayırdan ümidlerini keserler; hıçkırmaya, nedâmet etmeye, dövünüp yırtınmaya başlarlar."Tirmizi, Cehennem 5, (2589).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here