Ana sayfa J Rüyada japon evi görmek

Rüyada japon evi görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada japon evi görmek

Rüyada japon evi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada japon evi görmek zengin dostlarla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  insanların övgüsünü kazanmak için kendinizi onlara dindar göstermeye çalışacağınıza ve bu yönde meşhur olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak  alçak bir düşmana itimat edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şiddetli bir hastalığa delâlet eder.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde yalan ve boş söze işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntü ve endişe içinde olacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 270 ( ikiyüzyetmiş )
Rüyada japon evi görmek Özgür ERKOVAN tarafından 04.03.2016 – 18:06 tarihinde Hakkari / Şemdinli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanı dil kıymetlendirir ve insan onunla saadet bulur. İnsanı dil kıymetten düşürür ve insanın dili yüzünden başı gider.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here