Ana sayfa J Rüyada jelibon almak

Rüyada jelibon almak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada jelibon almak

Rüyada jelibon almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada jelibon almak  beklenmedik bir servete konacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de helâl bir mala veya helâl mirasa işarettir.
# Olumsuz olarak  bulunduğunuz makamdan azledileceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir kabahat veya günahın ortaya çıkacağına işarettir.
# Ünlü alim Sind bin Ali rüyayı gören kişi için  nifak ehli biriyle arkadaş olacağınıza ve gördüğünüz taş miktarınca ondan menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  iyi bir fırsatı elinizden kaçıracağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 213 ( ikiyüzonüç )
Rüyada jelibon almak Halid YENİEV tarafından 22.09.2016 – 07:55 tarihinde Afyonkarahisar / Hocalar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ’yı sevip, O’nun sevgisini yayarsan, yerdekiler ve göktekiler sana sevgi besler. Sadece Allah’a itaat et ki, yerdekiler ve göktekiler de sana itaat etsin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here