Ana sayfa J Rüyada jet görmek

Rüyada jet görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada jet görmek

Rüyada jet görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada jet görmek  insafsız biri olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  yediğiniz et miktarınca ilim öğreneceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak kadınların hile ve sihirlerine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak şeklinde yorumlanır.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya kariyerinizin yükseleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  eşinizden hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 376 ( üçyüzyetmişaltı )
Rüyada jet görmek Seda ERKEKLİ tarafından 23.07.2016 – 01:39 tarihinde İstanbul / Çatalca şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanların en cömerdi istemeden verendir, insanların en asili ise intikam almaya gücü yeterken bağışlayandır.Hz. Hüseyin (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here