Ana sayfa K Rüyada kafeste beyaz güvercin görmek

Rüyada kafeste beyaz güvercin görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada kafeste beyaz güvercin görmek

Rüyada kafeste beyaz güvercin görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kafeste beyaz güvercin görmek  vatana dönüş işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  ölümcül bir hastalığa yakalanacağınıza veya büyük bir zarara uğrayacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak hasta haberi alacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yapacağınız bir iş neticesinde çaresiz kalacağınıza ve perişan olacağınıza, cimri ve zengin olan, ama kimseye hayrı dokunmayan kişiye delâlet eder.
# Ünlü filozof İbn-i Yunus yorumunda elinize bir fırsat geçeceğine ve bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeniz gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hem dininizin hem dünyanızın bozuk olduğuna işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 858 ( sekizyüzellisekiz )
Rüyada kafeste beyaz güvercin görmek Revan YORGUN tarafından 03.06.2016 – 06:25 tarihinde Erzurum / Pazaryolu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3556 – Amr İbnu Abese es-Sülemi radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Sizden kim abdest suyunu hazırlar, mazmaza ve istinşakta bulunur (ağzına ve burnuna su çeker) ve sümkürürse, mutlaka yüzünden, ağzından, burnundan hataları dökülür. Sonra Allah'ın emrettiği şekilde yüzünü yıkarsa, sakalının bittiği mahallin etrafından su ile birlikte yüzü ile işlediği günahlar dökülür. Sonra dirseklere kadar kollarını yıkayınca, ellerinin günahları su ile birlikte parmak uçlarından dökülür gider. Sonra başını meshedince, başının günahları saçın etrafından su ile birlikte akar gider. Sonra topuklarına kadar ayaklarını yıkayınca, ayaklarının günahları, parmak uçlarından su ile birlikte akar gider. Sonra kalkıp namaz kılar, Allah'a hamd ve senâda bulunur, O'na layık şekilde tazimini gösterir ve kalbinden Allah'tan başkasının korku ve muhabbetini çıkarırsa, annesinden doğduğu gündeki gibi bütün günahlarından arınır."Müslim, Müsâfirin 294, (832).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here