Ana sayfa K Rüyada kağıda mühür basmak

Rüyada kağıda mühür basmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada kağıda mühür basmak

Rüyada kağıda mühür basmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kağıda mühür basmak  torba veren kişiden size hayır ve menfaat ulaşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de asi bir kimsenin uysal ve itaatkar biri olacağına işarettir.
# Olumsuz olarak  bir işçinizin kaybolacağına, kaçacağına veya bir sıkıntıya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  altı günlük bir hastalık geçireceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya  rahatlık ve kolaylığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  düşmanların şerrinden güvende kalacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 109 ( yüzdokuz )
Rüyada kağıda mühür basmak Odkan TAÇGIN tarafından 05.11.2016 – 14:49 tarihinde Aydın / Karpuzlu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6909 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm'ın zevceleri, çekirgeleri tabaklar üstünde birbirlerine hediye ederlerdi."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here