Ana sayfa K Rüyada kar seyretmek

Rüyada kar seyretmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada kar seyretmek

Rüyada kar seyretmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kar seyretmek  dünyaya gönül bağladığınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de haram mal yiyeceğinize veya haksız yere kan dökeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak  bir kaza geçireceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşünmeden yaptığınız işler yüzünden hem kendinize hem de etrafınızdakilere zarar vereceksiniz demektir.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya  ileride fakir duruma düşmemek için malınızı saklayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  baba ve baba tarafından olan akrabalara işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 272 ( ikiyüzyetmişiki )
Rüyada kar seyretmek Alpay HOPACI tarafından 13.07.2016 – 20:00 tarihinde İzmir / Bayraklı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

268 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm efendimiz buyurdular ki: "Alıcı olmadığınız hâlde, fiyatları kızıştırmak için müşteri ile satıcının aralarına girmeyin."Buhârî, Büyû 58; Müslim, Büyû 11, (1515), Nikâh 52 (1413); Ebu Dâvud, Büyû 46, (3438); Tirmizî, Büyû 65, (1304); Nesâî, Büyû 21 (7, 1259); İbnu Mâce, Ticârât 14, (2174).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here