Ana sayfa K Rüyada kaşık yıkamak görmek

Rüyada kaşık yıkamak görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada kaşık yıkamak görmek

Rüyada kaşık yıkamak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kaşık yıkamak görmek rüya sahibinin kendisinden pek hoşlanacağı, hür bir kadına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de Allaha itaatkarlığa işarettir.
# Olumsuz olarak yeni bazı zorluklarla karşı karşıya olmanızın habercisi tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise iyi olmayan sonuçlarla karşılaşmaya yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ; dini bir olaydan dolayı sevineceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dört şekilde tabir olunur: a) Zevce , b) Hizmetçi , c) Evlat , d) Kadın sebebiyle gelecek menfaat.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 384 ( üçyüzseksendört )
Rüyada kaşık yıkamak görmek Can ERYILDIZ tarafından 27.02.2016 – 14:27 tarihinde Gaziantep / Karkamış şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mâlik b. Dînar Hazretleri der ki: “İki şahıstan birinde diğerindeki bir özellik bulunmadıkça anlaşamazlar. İnsan şekilleri de kuş cinslerine benzer. Kuşların iki çeşidi arasında bir ilgi, münasebet olmadıkça uyuşamazlar.”Böyle söyleyen Mâlik Hazretleri, günün birinde bir kargayla bir güvercinin birlikte olduğunu gördü. Aralarında bir benzerlik bulunmayan bu iki cinsin nasıl uyuştuklarına hayret etti! Bir de ne görsün, ikisi de topalmış! O zaman anladı ki, bu sebeple uyuşmuşlar. Bunun içindir ki bilge kişiler şöyle demiş: “Her insan kendi benzeriyle anlaşır. Aralarında benzerlik bulunmayan iki kişi bir müddet arkadaşlık yapsalar, çok sürmeden ayrılmaları kaçınılmazdır.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here