Ana sayfa K Rüyada kasten oruç bozmak

Rüyada kasten oruç bozmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada kasten oruç bozmak

Rüyada kasten oruç bozmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kasten oruç bozmak  işinizin yolunda gitmeyeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şunlara işarettir: a)Dini muhafaza etmek , b) Mal , c) İlim , d) Sevinç ve sürür.
# Olumsuz olarak kendisine faydası olmayacak adamlarla arkadaşlık edeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  birine kötü söz söyleyeceğinize veya bazı tabircilere göre zina ya da başka bir günahla itham edileceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Cabirü l-Mağribi nin yorumunda rüyayı gören ; hizmetçinizin asalet sahibi ve çalışkan biri olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  çocuk sahibi olacağınıza veya hizmetkar istihdam edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 904 ( dokuzyüzdört )
Rüyada kasten oruç bozmak Can DOĞRAMACI tarafından 22.10.2016 – 17:38 tarihinde Batman / Beşiri şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

243 – Hz. Câbir' radıyallahu anh'den rivayet edildiğine göre, Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm "Suyun fazlasını satmayı yasaklamıştır."Müslim, Musâkat, 34 (1565); Nesâî, Büyû 89, (307); İbnu Mâce, Rühûn 18, (2477).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here