Ana sayfa K Rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kedi görmek sıkıntıya ve sayımı kolay olan şeyleri saymak, bu sıkıntının daha az olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de altın para sadaka etmeye ve hastalıktan şifa bulmaya delâlet eder.
# Olumsuz olarak çevrenizde arkanızda konuşan dostlarınızın varlığına tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise yakınlarınızdan birinin sağlık haberlerini alacağınıza elinizden geldiği kadarıyla zor durumdakilerin yardımına koşacağınıza delâlettir.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ;  düşmanınızı alt edip malını yiyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  o kadından çocuğunuz olacağına ve tayların cinsiyetine göre erkek veya kız çocuğunuz olacağına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 131 ( yüzotuzbir )
Rüyada kedi görmek Furkan PORTAKAL tarafından 29.08.2016 – 16:53 tarihinde Konya / Selçuklu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Duadan bıkkınlık göstermeyiniz. Çünkü dua ile beraber olan hiç kimse helak olmamıştır.”Hz. Ali (r.a.)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here