Ana sayfa K Rüyada kemer temizlemek

Rüyada kemer temizlemek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada kemer temizlemek

Rüyada kemer temizlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kemer temizlemek korku, dehşet ve zorluğa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  eşinizden ayrılacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak görünmez bir yerde malını zayi etmeye alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise üyük ve saygın kişilerin mesajının size ulaşmayacağına tâbir olunur.
# Ünlü filozof İbnül Cevzî yorumunda insanlara İslamı anlatan, onlara yol gösteren ve halk arasında barışı sağlayan kimseye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  çocuğun güzelliği miktarınca saadet, nimet ve bereket elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 150 ( yüzelli )
Rüyada kemer temizlemek Unan KOYUNSEV tarafından 09.02.2016 – 03:34 tarihinde Samsun / Yakakent şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ana-babasını üzen, onlara isyan etmiş olur. Musibet zamanında dizini döven, sevabından mahrum olur. Allah-ü Teâlâ sabrı, musibet miktarınca indirir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here