Ana sayfa K Rüyada kendini lohusa görmek

Rüyada kendini lohusa görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada kendini lohusa görmek

Rüyada kendini lohusa görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kendini lohusa görmek  yapacağınız iyi veya kötü işlerde hüner sahibi biri olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  şiddetli bir hastalığa yakalanacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak borç ve hapislikle delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise ayrılığa, hicrana, hasrete delâlet eder.
# Ünlü düşünür Fahreddin Râzî tabirinde mevsiminde görmüşseniz, mal ve isteğe işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için altı veçhe ile tabir olunur: a) Zevç ve kadın , b) Gam ve keder , c) Borç , d) İşlerde durgunluk , e) Sıdk , f) Alacak…
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 124 ( yüzyirmidört )
Rüyada kendini lohusa görmek Sonat ARINÇ tarafından 03.01.2016 – 03:01 tarihinde Van / Bahçesaray şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ’nın emirlerini hatırlatan, nasîhat eden bir kardeşin, sana altın hediye edenden daha hayırlıdır." Böyle birini bulunca; "Ey kardeşim! Bende bir kusur var mıdır? Lütfen bildir de düzeltmeye çalışayım." demelidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here