Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada kocasına ulaşamamak

Rüyada kocasına ulaşamamak

5
0
PAYLAŞ

Bugün öğle üzeri biraz uzandım ve bi rüya gördüm. Rüyada kocasına ulaşamamak nasıl tabir edilir?

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Görülen rüyanın iyi ve kötü manaya gelecek şekilde iki farklı yorum vardır.

#  Bazı tabircilere göre rüyada kocasına ulaşamamak bol miktarda servet sahibi kimseye, bazı tabircilere göre de liyakatli ve zengin kadına ailece büyük bir tehlike içerisinde olacağınıza çok dürüst bir kişiliğe sahip olduğunuza ve kimsenin hakkına göz dikmediğinize riyasete, ana babaya, hocaya, devlet reisine ve hayırlı şeylere yorumlanır.

# Kirmani de demiştir ki; rüyada kocasına ulaşamamak sağlığınızın yerinde olacağına veya maddî açıdan rahatlığa çıkacağınıza rüyayı gören evli ise hamileliğine hizmetçi, yardımcı, dost ve kendisi için gayret gösteren kimse dalalet eder.

#  Bazende rüyada kocasına ulaşamamak emeklerinin karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağına yeni bir işe gireceksiniz ve azminizle başarılı olacaksınız demek saygınlığın artırmasına ve yapılan işte ilerlemeye ifade edilir.

#  Bazılarına göre de rüyada kocasına ulaşamamak birinin sırrından haberdar olacağınıza kadınlar yüzünden biriyle sorun yaşayacağınıza aşk ve dostluk konusunda kararsız kalacağınıza yapacağınız bir işte zorluklarla karşılaşacağınıza ticari işlerinizde büyük zarara uğrayacağınıza ve malınızdan olacağınız anlamına dalalet eder.

“Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”

Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

Hadis-i Şerif
Namaz mü’mini Allah’a yaklaştıran bir vasıtadır. Hadis-i Şerif (İbn-i Adiyy).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here