Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada köpek ile konuşmak

Rüyada köpek ile konuşmak

1
0
PAYLAŞ

Hayırlı günler. Sabah namazından sonra bir rüya gördüm. Rüyada köpek ile konuşmak ne anlama gelir? Merak ediyorum.

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bu ve benzeri rüyalar farklı şekillerde tabir edilir. Rüya yorumlanırken gören kişinin son zamanlarda yaşadığı olaylar dikkate alınmalıdır.

#  Bazı tabircilere göre rüyada köpek ile konuşmak Allah’ın inayetiyle sevineceğinize uzun süre görmediğiniz bir arkadaşınızı göreceğinize ve sevineceğinize bazı tabircilere göre büyüklük, saygınlık ve övgüye, bazılarına göre de hastalığa işarettir kaybettiğiniz sermayeyi yeniden elde edeceğinize miras veya hediye alacağınıza yorumlanır.

# Cabirü’l-Mağribi’nin yorumunda rüyada köpek ile konuşmak ailenizin çok geniş olacağına halkla iyi geçinemeyen ve sürekli bahane arayan kimseye ne olduğu belli olmayan birtakım işler yapacağınıza, uzun yaşayacağınıza ve içtiğiniz su miktarınca menfaat elde edeceğinize yakında mutlu günlerin geleceği anlamına bu dünyadaki halin genişliğine şeklinde yorulur.

#  Bazılarına göre de rüyada köpek ile konuşmak bulunduğunuz yerde yaşayan birtakım insanların birbirlerinden ayrılacağına gerçek hayatta o kimsenin zarara uğrayacağına yaşam düzeyinizin düşük olacağına alçak düşmana ve ahmak hırsıza insanlardan işittiği bir söze kötü sözle karşılık veren adama önünde sıkıntılı günlerin olduğuna şeklinde tabir edilir.

“Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”

Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

Hadis-i Şerif
Şerle(günahla) varan kimseye yazıklar olsun.Hadis-i Şerif (Deylemi).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here