Ana sayfa K Rüyada küçük peri görmek

Rüyada küçük peri görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada küçük peri görmek

Rüyada küçük peri görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada küçük peri görmek  mirasa konacağınıza veya maddi yardım alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  başkaları tarafından önemli bir konuda bilgilendirileceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak inatçı huyunuz yüzünden, çevrenizdeki insanları inciteceğinize işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise  akrabalarınızdan biriyle ya da bir dostunuzla sorun yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya birinin size içtenlikle aşık olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  elinizdeki malın heder olacağına veya yapacağınız bir ticarette malınızı üç kat pahalı satacağınıza ve bu konuda kimseye acımayacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 316 ( üçyüzonaltı )
Rüyada küçük peri görmek Tibet SÜRMELİ tarafından 04.04.2016 – 03:15 tarihinde Bitlis / Güroymak şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5122 – Hz. Süheyb radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Cennetlikler cennete girince Allah Teâlâ Hazretleri:"Bir şey daha istiyorsanız söyleyin, onu da ilaveten vereyim!" buyurur. Cennetlikler:"Sen bizim yüzlerimizi ak etmedin mi? Sen bizi cennete koymadın mı? Sen bizi cehennemden kurtarmadın mı (daha ne isteyeceğiz?)" derler. Derken perde açılır. Onlara, yüce Rablerine bakmaktan daha sevimli bir şey verilmemiştir."Süheyb der ki: "Resûlullah bu sözlerinden sonra şu ayeti tilavet buyurdular. (Mealen): "İyi iş, güzel amel yapanlara daha güzel iyilik bir de ziyade vardır" (Yunus 26).Müslim, İmam 297, (181); Tirmizi, Cennet 16, (2555).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here