Ana sayfa K Rüyada küçük volkan görmek

Rüyada küçük volkan görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada küçük volkan görmek

Rüyada küçük volkan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada küçük volkan görmek Allahın inayetiyle ilim öğreneceğinize ve gerdanlığınızın değerince ilminizin artacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  büyük bir şahsiyetle arkadaş olacağınıza ve onun desteğiyle korktuğunuz bir şeyden güvende olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak amelin tamamlanmasına ve ömrün tükenmesine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  aile reisinin birtakım sorunlar yaşayacağına veya hastalanacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için  malınıza zarar geleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  yetim malı yiyeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 112 ( yüzoniki )
Rüyada küçük volkan görmek Atanur EDEŞ tarafından 09.11.2016 – 07:14 tarihinde Erzurum / Hınıs şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1865 – Hz. Ebü Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselam buyurdular ki: "Kim: "Lâ ilâhe illallâhu vahdehu la-şerike leh, lehu'l mülkü ve lehu'l-hamdü ve hüve alâ külli şey'in kadir" duasını bir günde yüz kere söylerse, kendisine on köle âzad etmiş gibi sevab verilir, ayrıca lehine yüz sevab yazılır ve yüz günahı da silinir. Bu, ayrıca üç gün akşama kadar onu şeytana karşı muhafaza eder. Bundan daha fazlasını okumayan hiçbir kimse, o adamınkinden daha efdal bir amel de getiremez. Kim de bir günde yüz kere "Sübhânallahi ve bihamdihi" derse hataları dökülür, hatta denizin köpüğü kadar çok olsa bile."Buhâri, Daavât 54, Bed'ü'l-Halk 11; Müslim, Zikr 28, (2691); Muvatta, Kur'ân 20, (1, 209); Timizi, Daavât 61, (3464).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here